Csatlakozz a "Nagyban facilitálunk" menedzsment csapathoz!

Határidő
Érvényes
Kategória
Foglalkoztatás
Pályázhat
- 14-20 év közötti vagy - Szívesen vállalsz felelősséget, és érdekel, hogyan működik egy nemzetközi projekt a háttérben - Szívesen dolgozol csapatban, szervezel, egyeztetsz, kommunikálsz - Nem riaszt, ha egy programnak nem csak résztvevője, hanem alkotója is leszel - Rugalmas vagy és bírod a kreatív káoszt

Csatlakozz a „Nagyban facilitálunk” menedzsment csapathoz!

Van véleményed?
Nem állsz be a sorba, szeretsz gondolkodni, szervezni, hatni a világra? Ha iskolai program szervezéséről van szó, valahogy mindig bekerülsz a sűrűjébe? Esetleg DÖK tag vagy? Érdekelnek a közügyek? Szeretnél találkozni azokkal a döntéshozókkal, akik befolyásolhatják a jövőd? Meg szeretnéd mutatni, te milyen vezető lennél?
Akkor itt a helyed!
Egy Erasmus+ projektbe keresünk nyitott, gondolkodó, tenni akaró fiatalokat, akik szívesen lennének egy nemzetközi ifjúsági program motorjai.

Miért van rád szükség?
A „Nagyban facilitálunk” egy olyan program, ahol fiatalok gondolkodnak együtt, hogyan lehet közösséget vezetni úgy, hogy mindenki hangja számítson - ezt hívják facilitációnak.
Ez nem iskola. Nem osztályozunk. Itt valódi dolgokkal foglalkozunk: együtt gondolkodunk, vitázunk, döntünk és összeállítunk egy használati útmutatót, amivel a felnőtt világot segítjük, hogy jobban megértsenek minket. És persze mi is tanulunk tőlük: kommunikálni, érvelni és a tapasztalataikat felhasználni a jobb együttműködés érdekében.

Menedzsment csapattagokat keresünk!
Jelentkezz ha:
- 14-20 év közötti vagy
- Szívesen vállalsz felelősséget, és érdekel, hogyan működik egy nemzetközi projekt a háttérben
- Szívesen dolgozol csapatban, szervezel, egyeztetsz, kommunikálsz
- Nem riaszt, ha egy programnak nem csak résztvevője, hanem alkotója is leszel
- Rugalmas vagy és bírod a kreatív káoszt

Mit kapsz cserébe?
Valódi vezetői és szervezési tapasztalat
Olyan tudást, amit az iskolában nem tanítanak
Kapcsolatokat - itthon és külföldön
Közösséget, ahol számít, amit gondolsz
Végső soron pedig részt vehetsz a kapolcsi találkozón is, a Művészetek Völgye fesztiválon
A képzésben való részvételt akár majd az önéletrajzodba is beírhatod

Milyen képzések és tréningek várnak rád?
A projekt során 4 fő modul mentén ötletelünk:
Képzések és tréningek tervezett időpontjai:
Problémafelvető Facilitátor Tréning 16.06.2025 - 18.06.2025 - Budapest
fjúsági Facilitálás Workshop 1. (Demokrácia-játékok - Kürt Gimnázium) 20.10.2025 - 20.10.2025 - Budapest
Ifjúsági Facilitálás Workshop 2. (Inklúziós-játékok (ReSuli Alapítvány) 24.11.2025 - 24.11.2025. - Budapest
Ifjúsági Facilitálás Workshop 3. (AI-játékok - AME - Magyar Alapítványi, Egyesületi és Magánoktatási Intézmények Egyesülete) 12.12.2025 - 12.12.2025. - Budapest
Ifjúsági Facilitálás Workshop 4. (Környezetvédelmi-játékok KSZGYSZ - Környezetvédelmi Szolgáltatók és Gyártók Szövetsége) 20.01.2026 - 20.01.2026. - Budapest
Európai Facilitátorképzés Inkluzív Környezetben 20.07.2026 - 24.07.2026. - Kapolcs
A változtatás jogát fenntartjuk.

 Mire számíts?
- A program 2025 tavaszától 2026 nyaráig tart
- Havi kb. 3–5 óra elfoglaltság, néha intenzívebb időszakokkal
- Minden program teljesen ingyenes, beleértve utazás, szállás, kaja, pia
- A végén igazolást és referenciát kapsz - később ez hasznos lehet a karrieredben
(Iskolai kikérő biztosított! Iskolai közösségi szolgálat teljesíthető a programmal!)

Jelentkezés
Írj pár sort vagy készíts videót arról, ki vagy, miért érdekel ez a projekt, és miben vagy jó, még ha az nem is „iskolásan jó”.
Jelentkezés az alábbi űrlap kitöltésével:
https://forms.gle/esZb8zAyyqN6PUXL8
Határidő: 2025. május 30-én éjfélig várjuk a jelentkezéseket
Nincs szükség bizonyítványra - csak kíváncsiságra és lendületre!

🍪Weboldalunk cookie-kat használ a megfelelő működés érdekében.
Megértettem